Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace
Hledat
ZÁKLADNÍ ŠKOLA • Kroužky

Kroužky

Zájmová činnost – školní rok 2017/2018

 

I.stupeň

 

SOKOL                         1.- 5.třída           Taťána Čempelová                        úterý  13,30 – 14,30 hod.                    

TVOŘÍLEK                    2.třída                Mgr. Andrea Zamišková                čtvrtek 12,45 – 13,45 hod.

HUDEBNÍ                      1.A a 3.A třída   Mgr. Hedvika Schiesselová           středa   7,15 – 7,45 hod. 3.A

                                                                                                                                   11,45 - 12,30 hod 1.A

VÝTVARNÝ                  3.B třída            Mgr. Danuše Reliová                      středa 12,30 – 13,30 hod.

KREATIVNÍ                   1.B třída            Mgr. Pavla Zelenková                    pondělí 12,00 – 12,45 hod.

VÝTVARNÝ                  4.B třída            Mgr. Mariana Szwedová                pondělí 13,00 – 14,00 hod.

ŠIKULKY                       5.třída                Mgr. Hana Klusová (sudý)            čtvrtek 12,45 – 13,45 hod.

HUDEBNÍ                      4.A třída            Mgr. Olga Vojčináková                  úterý 13,00 – 13,45 hod.

KERAMICKÝ                 1.- 5.třída           Ester Krysková 1x za 14 dní        úterý 13,00 – 14,30 hod.

KERAMICKÝ                 3.- 5.třída           Pavel Szyroki                               pondělí 14,00 -16,00 hod.

NÁBOŽENSTVÍ            1.- 5.třída           P.Dr. Marcel Puvák                       čtvrtek 14,15 – 15,00 hod.

ŠACHOVÝ                    1.- 5.třída           Jiří Novák      1.tř.                         pátek 12,30 – 13,30 hod.

                                                                                       2., 3. a 4.tř.                      13,30 – 14,30 hod

ANGLICKÝ JAZYK       5.třída                Mgr. Alena Stojanová                    čtvrtek 12,40 – 13,25 hod.

NĚMECKÝ JAZYK        5.třída                Mgr. Alena Stojanová                    úterý 12,40 – 13,25 hod.

TURISTICKÝ                3.A třída            Mgr. Pavel Figura                           úterý 13,00 – 13,45 hod.

TANEČNÍ                      I.stupeň             ag. MARENDI                                 čtvrtek 13,30 – 14,15 hod.

LEGO                            I.stupeň             Andrea Gabčová                           čtvrtek 13,00 – 14,00 hod.

II.stupeň

VYBÍJENÁ                    6.- 9.třída           Markéta Branná                             středa 14,35 – 16,00 hod.

ŘEZBÁŘSKÝ                6.- 9. třída          Stanislav Agner                             úterý  13,00 – 15,00 hod.

ZÁBAVNÁ MATEMATIKA   9.třída         Mgr. Monika Stašková                    čtvrtek 13,30 -14,15 hod.

ANGLICKÝ JAZYK       6.- 8. třída          Mgr. Alena Stojanová                    čtvrtek 13,35 -14,20 hod.

NĚMECKÝ JAZYK        7.třída                Mgr. Alena Stojanová                    úterý 13,35 – 14,20 hod.

KERAMICKÝ                 6.- 7.třída           Pavel Szyroki                                pondělí 14,00 -16,00 hod.                   

ŠACHOVÝ                    6.-9.třída            Jiří Novák                                      pátek   13,30 – 15,00 hod.

KREATIVNÍ                   6. – 9.třída     Mgr. Jana Brožková                          pátek  13.30-15.00 hod.

ZDRAVOTNICKÝ          7. – 9.třída     Mgr. Martina Šebková (sudý)           pátek 13,45 – 14,30 hod.

    

     

   

 

 

Tato stránka je vytištěna z webu www.zsdetmarovice.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.