Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace
Hledat
ZÁKLADNÍ ŠKOLA • Kroužky

Kroužky

Kroužky 2016/2017

I.stupeň

SOKOL                         1.- 5.třída           Taťána Čempelová                                           

REEDUKACE               1.- 5.třída           Mgr. Andrea Zamišková                

HUDEBNÍ                      2.A třída            Mgr. Hedvika Schiesselová           

VÝTVARNÝ                  2.B třída            Mgr. Danuše Reliová                     

KREATIVNÍ                   3.A třída            Mgr. Pavla Zelenková                   

TANEČNÍ                      3.B třída            Mgr. Mariana Szwedová                

ŠIKULKY                       4.třída                Mgr. Hana Klusová                       

HUDEBNÍ                      5.třída                Mgr. Olga Vojčináková                  

KERAMICKÝ                 1.- 5.třída           Ester Krysková              

                                                                                                             

KERAMICKÝ                 3.- 5.třída           Eva Szyroká                                 

NÁBOŽENSTVÍ            1.- 5.třída           P.Dr. Marcel Puvák                       

ŠACHOVÝ                    1.- 5.třída           Jiří Novák                                     

ANGLICKÝ JAZYK       5.třída                Mgr. Alena Stojanová                   

NĚMECKÝ JAZYK        5.třída                Mgr. Alena Stojanová                   

 

II.stupeň

VYBÍJENÁ                    7.- 9.třída           Markéta Branná                             

ŘEZBÁŘSKÝ                6.- 9. třída          Stanislav Agner                            

KUTIL JUNIOR             6. -9. třída          Mgr. Jana Čepeláková                 

                                                                                                                      

ZÁBAVNÁ MATEMATIKA    9.třída                Mgr. Monika Stašková                  

ANGLICKÝ JAZYK              6.- 7. třída          Mgr. Alena Stojanová                    

NĚMECKÝ JAZYK              6.- 7.třída           Mgr. Alena Stojanová                    

SPORTOVNÍ HRY              8.- 9.třída           Markéta Branná                            

KERAMICKÝ                      6.- 7.třída           Eva Szyroká                                  

ŠACHOVÝ                          6.-9.třída            Jiří Novák                                      

KREATIVNÍ                        8.-9. třída            Mgr. Jana Brožková                

 

    

     

   

 

 

Tato stránka je vytištěna z webu www.zsdetmarovice.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.