ZÁKLADNÍ ŠKOLA • ProjektyČEZ • celý článek
Nový přírůstek gymnastického sálu | 26.04.2017 Zpět na seznam aktualit ČEZ

Na naší základní škole se snažíme žáky vést ke zdravému životnímu stylu, podporovat a rozvíjet je k fyzické aktivitě.  V posledních letech k tomu přispěla i rekonstrukce školního hřiště, které žáci mohou využívat i ve volném čase, tak i vybudování gymnastického sálu, který je vybaven činkami, gymnastickými míči, podložkami, ale také dvěma crossovými trenažery, které máme díky sponzorskému daru.

Neustále se snažíme vylepšovat vybavení tělocvičny a gymnastického sálu. Díky nadačnímu příspěvku Nadace ČEZ jsme mohli pořídit nový přírůstek v podobě běžeckého pásu, na kterém si žáci mohou navolit z mnoha běžeckých programů či si běh nastavit podle svých možností a své fyzické zdatnosti. Běžecký pás se u žáků setkal s pozitivní reakcí a určitě na něm naběhají spousty kilometrů.

K většímu využití gymnastického sálu a jeho vybavení  mohou využívat také zaměstnanci školy ve svém volném čase gymnastický sál ke zlepšení své fyzické kondice či k pohybu jen tak pro radost.