PRO RODIČE • Škola • celý článek
Soutěžíme o Robíky | 19.02.2015 Zpět na seznam aktualit Soutěže

Školní rok 2014/15 jsme zpestřili zajímavou hrou- soutěží, se kterou bychom rádi seznámili rodiče a přátele školy.

Tato hra má za cíl podpořit aktivitu našich žáků nejen ve vyučování, ale i v mimoškolních aktivitách, rozvíjet jejich zájmy a nadání.

Celoroční soutěže se účastní I. a II. stupeň. Zájem žáků o tuto soutěž nás překvapil, kromě soutěží, olympiád (naši žáci se umístili na předních místech v rámci okresu, ale i kraje), spolupracují i na akcích pořádaných naší školou i obcí.

Přáli bychom si tuto aktivitu ocenit i pro děti jistě zajímavým způsobem, a to možnost získané boy ( školní peníze ROBIKY ) směnit za zboží.

Jelikož je potřeba toto zboží zajistit, oslovujeme sponzory z řad rodičů a přátel školy o případnou pomoc.

Vyhodnocení počítáme- pro I. stupeň v průběhu měsíce květen 2015

- pro II. stupeň v měsíci červen 2015

Počet soutěžících: 150 žáků

Předem děkujeme za vaši pomoc a zájem o naši soutěž.

Za org. akce: Mgr. J. Rácová