Škola • celý článek
1. Sběr papíru ve škol. roce 2014/15 - říjen | 25.11.2014 Zpět na seznam aktualit EVVO

Tabulka sběru papíru zde

userfiles/144/file/sber_papiru_a_pet_vicek_unor_kveten_tab._2014.doc

Sběr papíru a víček 2014 - říjen

Tyto podzimní sběrové dny byly velmi úspěšné. Děkujeme všem, kdo se zapojili.

V tabulce vidíte, kolik papíru, ale i víček z PET lahví bylo nasbíráno, nebo-li nahlášeno.

Nový je systém zapisování na předtištěné lístky. Správné vyplnění a podpis rodiče nebo dospělé osoby z rodiny, která papír poskytne je důležitý. Potvrzujete tím, že váha papíru nebo víček souhlasí se skutečností.

Prosíme, abyste papír a víčka skutečně svědomitě vážili, neboť dochází k velkým rozdílům ve váze sepsané ve třídách a váze papíru skutečné zvážené firmou ASA nebo víček zvážených Charitou z Ostravy, kam léta přispíváme.

Upozorňujeme, že z těchto důvodů musíme přistoupit k namátkovému převážení nahlášených množství.

Připomínáme, že víčka se sbírají průběžně, papír ve vyhlášených sběrových dnech.

autor: Mgr. Elena Kijonková