Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace
Hledat
ZÁKLADNÍ ŠKOLA • Škola • Soutěže

Soutěže

Výsledky soutěží | 01.05.2017 | zobr: 161x

Výsledky školního kola recitační soutěže

 1.   Místo           Barbora Littnerová

 2.   Místo           Sebastian Žák

 3.   Místo           Pavla Cieslarová

                           Tereza Zuziaková

 

Žáci mimo umístění:

 

Václav Fukala

Barbora Novotná

Markéta Bartečková

 

Vítězům blahopřejeme a všem děkujeme za účast.

 

 

                                            Za PK Mgr. Marie Kawuloková

 

Výsledky soutěží | 01.05.2017 | zobr: 156x

Výsledky Olympiády v českém  jazyce

 1.    Místo             Karolína Štefaniková              IX. tř.        18 bodů

 2.    Místo             Barbora Littnerová                 VIII. tř.     17 bodů

 3.    Místo             Tereza Zuziaková                   IX. tř.         16 bodů

                              Jiří Vaculík                              VIII. tř.      16 bodů

 

Na dalších místech se umístili:

Kateřina Baierová  VIII. tř.

Karolína Staníčková  IX. tř.

Pavla Cieslarová     IX. tř.

Tereza Chromíková   IX. tř.

 

 

Vítězům blahopřejeme a všem děkujeme za účast.

 

                                                               Za PK Mgr. Marie Kawuloková

 

Výsledky soutěží | 01.05.2017 | zobr: 158x

Výsledky školního kola Dějepisné olympiády

 

 1.   Místo       Dominik Chmiel          IX. třída           40 bodů

2.   Místo       Petr Bílek                     VIII. třída        32 bodů

3.   Místo       Kateřina Baierová       VIII. třída        29 bodů

 4.   Místo       Pavla Cieslarová          IX. třída           23 bodů

5.   Místo       Alexandr Greco           VIII. třída        21 bodů

 

 

Vítězi blahopřejeme a všem soutěžícím děkujeme za účast.

 

 

                                     Za Pk: Mgr. Marie Kawuloková

 

PYTHAGORIÁDA – 5. ROČNÍK 2016/17 ,

Celkem se zúčastnilo:  24  žáků

 

  1. Ema Jílková – 10b.
  2. Petr Maroščík – 10b
  3. Adrian Moldřík – 10b.
  4. Tereza Burová – 9b.
  5. Eliška Mazurková – 9b.
  6. Miloslav Hartl – 8b.
  7. Alexandr Marek – 7b.
  8. Nela Konkolová – 6b.
  9. Eva Nogová – 6b.

10. Tereza Mynářová – 6b.

11. Barbora Klodová – 5b.

12. Michaela Baierová – 5b.

13. Tereza Grossová – 5b.

14. Natálie Motyková – 5b.

15. Marie Žahourková – 5b.

16. Vendula Chrobáková – 5b.

17. Anna Marcalíková – 5b.

18. Petr Hvojník – 4b.

19. Daniel Suchánek – 3b.

20. Filip Gabčo – 2b.

21. René Volák – 2b.

22. Magdaléna Krůlová – 2b.

23. Alex Mlátilík – 2b.

24. Tomáš Tomond – 1b.

 

 

PYTHAGORIÁDA – 6. ROČNÍK 2016/17 ,

Celkem se zúčastnilo:  17  žáků

 

  1. Jan Buš – 6 bodů
  2. Marek Botur- 5 b.
  3. Sabina Trnková -5  b.
  4. Viki Sepešiová – 4 b.
  5. Dorian Blatoň – 3 b.
  6. Sebastian Žák – 3 b.
  7. Adriana Kleinová – 2 b.
  8. Jana Koláčková – 2 b.
  9. Daniela Weberová 2 b.

10. Veronika Ostrówková – 2 b.

11. Natálie Kušová -2 b.

12. Dominka Sáňková -2 b.

13. Jana Medulová – 2 body

14. Adam Babinský – 1 b.

15. Patrika Perutka 0 b.

16. Dominik Wanke – 0 b.

17. Luboš Feber – 0 b.

 

 

 

PYTHAGORIÁDA – 7.ROČNÍK 2016/17

Celkem se zúčastnilo: 18 žáků

 

1. Jiří Targosz – 6 b.

2. Kateřina Cieslarová  - 5 . b

3.Tereza Štefánková  -4 b.

4. Daniel Žahourek  -4 b.

5.Tomáš  Šipka – 3 body

6.Vendula Ožanová  - 2 body

7. Kateřina Židková – 2 body

8. Barbora Novotná – 2 body

9. Nela Šnapková – 2 body

10. František Ženíšek  -1 b.

11.Václav Fukala - 1 b.

12.Adam Przybyla - 1 b.

13. Petr Gilar - 1 b.

14 – Lukáš Šustík - 1 b.

15. Adam Wnetrzak - 1 b.

16. Lucie Motyková  - 1 b.

17.Michala Grossová - 1 b.

     18.Marie Siwiecová –  0 bodů

 

 

 

PYTHAGORIÁDA – 8. ROČNÍK 2016/17 ,

Celkem se zúčastnilo:  9  žáků

 

  1. Rusek Benedikt –  9 b.
  2. Byrtus Jan – 4 b.
  3. Baierová Kateřina – 4 b.
  4. Kolková Michaela – 3 b.
  5. Bartečková Markéta – 3 b.
  6. Bílek Petr – 2 b.
  7. Vaculík Petr – 0 b.
  8. Perutková Petra – 0 b.
  9. Pilc Daniel – 0 b.

 

 

Všem soutěžícím blahopřeji a děkuji za účast

Výsledky školního kola konverzační soutěže v Aj ze dne 14. 12. 2016

 

Kategorie 6. + 7. třída:

 

1. Cieslarová Kateřina

2. – 3. Štefánková Tereza

2. – 3. Targosz Jiří

 

Kategorie 8. + 9. třída:

 

1. Mazurková Lucie

2. Somerliková Sabina

3. Littnerová Barbora

 

Blahopřejeme Mgr.Bažanová a Mgr.Veřtat

Celonárodní soutěž IBOBR 2016 | 23.11.2016 | zobr: 344x
5 Maroscik Petr MINI 152
5 Hartl Miloslav MINI 148
5 Mynářová Tereza MINI 132
5 Slavik Marek MINI 108
5 Krůlová Magdaléna MINI 104
5 Marcalikova Anna MINI 44
7 Targosz Jiří BENJAMIN 156
6 Botur Marek BENJAMIN 140
7 Cieslarová Kateřina BENJAMIN 136
7 Žahourek Daniel BENJAMIN 128
7 Mžyková Viktorie BENJAMIN 96
6 Žák Sebastian BENJAMIN 96
6 Buš Jan BENJAMIN 92
7 Šnapková Nela BENJAMIN 88
6 Feber Luboš BENJAMIN 71
6 Blaton Dorian BENJAMIN 68
7 Wnetrzak Adam BENJAMIN 68
6 Medulova Jana BENJAMIN 28
8 Rusek Benedikt KADET 213
9 Juroško Pavel KADET 200
9 Telegová Veronika KADET 192
9 Cieslarová Pavla KADET 188
9 Chmiel Vojtěch KADET 184
8 Littnerová Barbora KADET 181
8 Baierová Kateřina KADET 176
8 Bílek Petr KADET 165
8 Pilc Daniel KADET 140
8 Byrtus Jan KADET 124
9 Pavlovski Vit KADET 116
9 Kúdelová Petra KADET 81
9 Chmiel Dominik KADET 75
8 Bartečková Markéta KADET 73
9 Juroško Pavel KADET 69
9 Chmiel Dominik KADET 60
9 Kudelova Petra KADET 60
  ÚSPĚŠNÝ ŘEŠITEL      
    GRATULUJI BROŽKOVÁ  
Matematický Klokan 2016 | 10.05.2016 | zobr: 610x

Kategorie CVRČEK 2.a 3.ročník

Michal Gališ  2.B ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 76
Viktorie Jílková  2.B ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 70
Ema Sztwiertniová  2.B ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 64

Kategorie KLOKÁNEK 4. a 5. ročník

Sebastian Žák  5. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 84
Petr Maroštík  4. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 81
Hartl Miroslav  4. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 81
Vojtěch Tobola  5. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 77

Kategorie Benjamin 6. a 7.ročník

Benedikt Rusek  7. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 91
Nikol Salavová  7. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 66
Kateřina Cieslarová  6. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 66
Lucie Mazurková  7. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002   66
Tereza Štefánková  6. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 63
Barbora Littnerová  7. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 63

Kategorie KADET 8. a 9.ročník

Lucie Trnená 9. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 71
Tereza Zuziaková  8. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 59
Petra Kúdelová  8 ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 55
Pavel Juroško 8 ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 54
Kristýna Trnená 9. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 49
Lenka Hanková 9. ZŠ a MŠ Dětmarovice, 735 71 Dětmarovice 1002 48

Gratulujeme Mgr.Brožková, Mgr.Čepeláková, Mgr.Stašková

PYTHAGORIÁDA 2016 | 09.05.2016 | zobr: 592x
Výsledky  školní kolo  Pythgoriády  2015/16 - 6. ročník 
   
Celkem zúčastněných : 10
Úspěšní řešitelé: 2
Řešitelé  8
   
Jméno  Počet bodů 
Štefánková Tereza 11
Cieslarová Kateřina  10
Žahourek Daniel 9

 

Výsledky  školní kolo  Pythgoriády  2015/16 - 7. ročník 
   
Celkem zúčastněných : 8
Úspěšní řešitelé: 0
Řešitelé  8
   
Jméno  Počet bodů 
Benedikt Rusek 3
Baierová Kateřina  2
Vaculík Jiří  2

 

Výsledky  školní kolo  Pythgoriády  2015/16 - 8. ročník 
   
Celkem zúčastněných : 10
Úspěšní řešitelé: 1
Řešitelé  9
   
Jméno  Počet bodů 
Juroško Pavel 11
Pavovski Vítek  9
Chmiel Vojta  7

 

Gratulujeme. Mgr.Brožková, Mgr. Čepeláková

 

Recitační soutěž 2016 | 03.05.2016 | zobr: 596x

Výsledky recitační soutěže

 

 

 

1. místo Tereza Zuziaková 8. tř.

2. místo Pavla Cieslarová 8. tř.

3. místo Kateřina Cieslarová 6. tř.

 

Další soutěžící:

 

Václav Fukala 6. tř.

Barbora Novotná 6. tř.

Tereza Štefánková 6. tř.

Petra Perutková 7. tř.

Tereza Zamišková 7. tř.

 

 

Všem žákům děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme.

 

Za PK: Mgr. Marie Kawuloková

Matematická soutěž MATES (2016) | 23.03.2016 | zobr: 683x

V březnu 2016 se uskutečnila na Gymnáziu a Obchodní akademii v Orlové matematická soutěž pro základní školy. Naši žáci byli  úspěšní.

6.třída

1. místo  Kateřina Cieslarová

3. místo Daniel Žahourek

7.třída

1.místo Barbora Littnerová

2.místo Kateřina Baierová

8.třída

2.místo  Vojtěch Chmiel

Blahopřejeme!

                                                                                              Mgr. Jana Čepeláková

Zeměpisná olympiáda (2016) | 01.02.2016 | zobr: 814x

Zeměpisná olympiáda 

Dne 26.1. 2016 se konalo školní kolo zeměpisné olympiády, a to v kategorii A – pro žáky 6.tříd a v kategorii C pro žáky 8.- 9.tříd.

Kategorie A  - 6. třída

-       se zúčastnilo celkem 14 žáků a žákyň

-       nejlepší umístění:

1. Tereza Štefánková – 36,5 bodů

2. Kateřina Cieslarová – 32 bodů

3. Nela Šnapková  - 24,5 bodů  

 

 

Kategorie C – 8.- 9. třída

-       celkem se zúčastnilo 35 žáků a žákyň

-       nejlepší umístění :

1. Lucie Trnená – 28,5 bodů

2. Anežka Sztwiertniová – 27,5 bodů

3.Veronika Suchánková – 26 bodů

 

Blahopřejeme!

 

                                                                       Mgr. Stašková Monika

Olympiáda v českém jazyce (2015) | 04.01.2016 | zobr: 885x

Výsledky Olympiády v českém jazyce – školní kolo

 

1. místo       Anežka Sztwiertniová IX. tř.     20 bodů

2. místo       Veronika Macurová   IX. tř.     17 bodů

3. místo       Klára Kubešová          IX. tř.     13 bodů

                    Petra Kúdelová           VIII. tř.   13 bodů

 

Na dalších místech se umístili:

                    Lucie Trnená

                    Barbora Boturová

                     Kateřina Šustíková

                    Klaudie Kiselová

                    Simona Šeligová

                    Veronika Gilarová

                    Kristýna Trnená

 

Vítězům blahopřejeme a všem děkujeme z účast.

                              Za PK Mgr. Marie Kawuloková

Konverzační soutěž v Aj (2015) | 04.01.2016 | zobr: 893x

Výsledky školního kola konverzační soutěže v Aj ze dne 15. 12. 2015

 

Kategorie 6. + 7. třída:

 

1. Barbora Littnerová

2. – 3. Lucie Mazurková

2. – 3. Sandra Plevová

 

Kategorie 8. + 9. třída:

 

1. Kateřina Šustíková

2. Anežka Sztwiertniová

3. Natálie Erhardtová

Blahopřejeme !

Dějepisná olympiáda (2015) | 27.12.2015 | zobr: 839x

Výsledky Dějepisné olympiády – školní kolo 2015/16

 

1. místo          Dominik Chmiel          VIII. tř.     56 bodů

2. místo          Cieslarová Pavla           VIII. tř.     55 bodů

                      Kubešová Klára              IX. tř.     55 bodů

3. místo          Kiselová Claudie            IX. tř.     47 bodů

 

 Vítěz postupuje do okresního kola.

                                                   Za Pk Mgr. Marie Kawuloková

Okresní šachový turnaj (2015) | 22.12.2015 | zobr: 894x

Dne 14.12. 2015 se  v DDM Orlová konal okresní šachový turnaj. 

Naši žáci byli úspěšní a domů si odnesli  medaile za :

2. místo - mladší kategorie   a 3. místo  - starší kategorie 

Mladší kategorie: Petr Slavík

                            Petr Maroščík

                            Nela Konkolová

                             Alexandr Mlátilík

 

Starší kategorie:       Tadeáš Ženíšek

¨                                 Jiří Targosz

                                  Daniel Pilc

                                 Benedikt Rusek

                                 Daniel Žahourek

Blahopřejeme.

 

Přírodovědný klokan ( 2015) | 05.11.2015 | zobr: 865x

Dne 14.10. 2015 se konalo okresní kolo soutěže Přírodovědný klokan .

Naše škola se zapojila v  kategorii Kadet – pro žáky 8. a 9. tříd.

Celkem se zúčastnilo 18 žáků školy, maximální počet získaných bodů byl 120.

 

Výsledková listina:

1. Pavel Juroško (8.třída)               57 bodů

2. Veronika Macurová (9.třída)     56 bodů

3. Vojtěch Chmiel (8.třída)             54 bodů

4. Veronika Gilarová                         53 bodů

5. Veronika Telegová                        52 bodů

6. Pavla Cieslarová                           51 bodů

7.- 8. Kateřina Šustíková                  48 bodů

         Karolína Štefaniková               48 bodů

9. Natálie Erhardtová                        40 bodů

10. Barbora Boturová                        33 bodů

11.- 12.  Simona Šeligová                32 bodů

              Dominik Chmiel                   32 bodů

13. Klára Kubešová                          28 bodů

14. Petra Kúdelová                           27 bodů

15. Klaudie Kiselová                         23 bodů

16. Kristýna Trnená                          22 bodů

17. Adéla Burdková                          20 bodů

18. Lenka Hanková                           18 bodů

 

Všem zúčastněným blahopřejeme!

Zeměpisná olympiáda (2015) | 20.02.2015 | zobr: 1260x

Dne 28.1. 2015 se konalo školní kolo zeměpisné olympiády, a to v kategorii A – pro žáky 6.tříd a v kategorii C pro žáky 8.- 9.tříd.

Kategorie A - 6. třída

- se zúčastnilo celkem 23 žáků a žákyň

- nejlepší umístění:

1. Benedikt Rusek – 17 bodů

2. Petr Bílek – 16 bodů

3. Jiří Vaculík - 14,5 bodů

Kategorie C – 8.- 9. třída

- celkem se zúčastnilo 29 žáků a žákyň

- nejlepší umístění :

1. Richard Górecki – 28 bodů

2. Monika Večeřová – 14 bodů

3. Mirella Greco – 12,5 bodů

Do okresního kola postoupil Richard Górecki a umístil se na 12. místě. Blahopřejeme!

Přírodovědný klokan (2014) | 20.02.2015 | zobr: 1221x

Dne 15.10. 2014 se konalo okresní kolo soutěže Přírodovědný klokan .

Naše škola se zapojila v kategorii Kadet – pro žáky 8. a 9. tříd.

Celkem se zúčastnilo 39 žáků školy, maximální počet získaných bodů byl 120.

Tři nejlepší za školu byli:

1. Richard Jelen (9.třída) 87 bodů

2. Matěj Hargaš (9.třída) 75 bodů

3. Monika Večeřová (9.třída) 75 bodů

V rámci okresu Karviná se zúčastnilo celkem 996 žáků a náš nejlepší soutěžící Richard Jelen se umístil na významném 10. místě. Blahopřejeme!

Soutěžíme o Robíky | 19.02.2015 | zobr: 1281x

Školní rok 2014/15 jsme zpestřili zajímavou hrou- soutěží, se kterou bychom rádi seznámili rodiče a přátele školy.

Tato hra má za cíl podpořit aktivitu našich žáků nejen ve vyučování, ale i v mimoškolních aktivitách, rozvíjet jejich zájmy a nadání.

Celoroční soutěže se účastní I. a II. stupeň. Zájem žáků o tuto soutěž nás překvapil, kromě soutěží, olympiád (naši žáci se umístili na předních místech v rámci okresu, ale i kraje), spolupracují i na akcích pořádaných naší školou i obcí.

Přáli bychom si tuto aktivitu ocenit i pro děti jistě zajímavým způsobem, a to možnost získané boy ( školní peníze ROBIKY ) směnit za zboží.

Jelikož je potřeba toto zboží zajistit, oslovujeme sponzory z řad rodičů a přátel školy o případnou pomoc.

Vyhodnocení počítáme- pro I. stupeň v průběhu měsíce květen 2015

- pro II. stupeň v měsíci červen 2015

Počet soutěžících: 150 žáků

Předem děkujeme za vaši pomoc a zájem o naši soutěž.

Za org. akce: Mgr. J. Rácová

Šachový turnaj (2015) | 19.02.2015 | zobr: 1346x

Žáci naší školy se zúčastnili okresního kola v šachovém turnaji.

Nejlepší hráči za II.stupeň: Daniel Pilc, Jiří Targosz, Tomáš Sikora, Jan Byrtus, Tadeáš Ženíšek

I. stupeň : žáci obsadili 2. místo ve složení Miloš Hartl, Nela Konkolová, Petr Hvojník , Daniel Suchánek, Petr Maroščík, Marek Slavík

Blahopřejeme a přejeme další úspěchy ve hře !

Konverzační soutěž v anglickém jazyce | 09.02.2015 | zobr: 1291x

Dne 17.prosince 2014  se uskutečnilo školní kolo  konverzační soutěže  v anglickém jazyce. Po pečlivém zhodnocení výkonu všech soutěžících výsledky vypadají takto:

Kategorie 8.-9. třída

1.  Mirella Greco

2.  Kateřina Šustíková

3.  Dominik Kryska

Kategorie 6. -7. třída

1.  Barbora Littnerová

2.  Tereza   Zuziaková

3.  Petra Kúdelová

Do okresního kola v Havířově dne 19.2.2015 postupují Mirella Greco a Barbora Littnerová.

Všemú úspěšným účastníkům blapřejeme a děkujeme za snahu účast i ostatním soutěžícím.

1.Natalie Papalová        14 b.

2.Daniel Žahourek         13 b.

3.Ondřej Hrubčín           12 b.

 

Blahopřejeme!

Dějepisná olympiáda - školní kolo | 08.02.2015 | zobr: 1255x

1.místo  Górecko Richard                         34 b.            IX.tř.

2.místo  Branny Vítek                               30 b.            IX.tř. 

3.místo  Kryska Dominik                           29 b.            IX.tř

 

4.místo  Macurová Veronika                     28 b.            VIII.tř.

5.místo  Kubešová Klára                           22 b.            VIII.tř.

6.místo  Bušová Kateřina                          21 b.             IX.tř

7.místo  Gilarová Veronika                        19 b.            VIII.tř

              Krůlová Lucie                               19 b.            IX.tř.

8.místo  Fierla Ondřej                                17 b.            IX.tř.

9.místo  Kiselová Klaudie                          16 b.            VIII. tř.

Blahopřejeme !

Matematická soutěž MATES | 10.04.2014 | zobr: 1517x

 V březnu 2014 se uskutečnila na Gymnáziu a Obchodní akademii v Orlové matematická soutěž pro základní školy. Naši žáci byli velmi úspěšní. Výsledková listina zde. Mgr. Břetislav Kucherko

Pythagoriáda 2013 | 14.04.2013 | zobr: 1597x

Výsledky školního kola matematické soutěže Pythagoriáda 2013

userfiles/20/file/pythagoriada_2013.pdf

Matematický klokan 2013- 2.stupeň | 14.04.2013 | zobr: 1724x

Výsledky školního kola soutěže Matematický klokan 2013- II.stupeň

Matematický klokan 2013- I.stupeň | 14.04.2013 | zobr: 1880x

Výsledky školního kola soutěže Matematický klokan I.stupeň

Konverzační soutěž v jazyce anglickém | 15.03.2013 | zobr: 1696x

Školní kolo Konverzační soutěže v jazyce anglickém

Recitační soutěž | 14.03.2013 | zobr: 1843x

Výsledky recitační soutěže

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA 2011/2012

Zadání příkladů MO pro 5. až 9. ročník ZŠ:

zadani_mo_-_z5.pdf

 Školní rok 2010/11

                                                         - okresní kolo

  • Výsledky - Olympiáda v českém jazyce - školní kolo
  • Výsledky  -Olympiáda v dějepise - školní kolo
  • Výsledky - Olympiáda v matematice - 9.ročník - školní kolo
  •                                                                                    - okresní kolo
  •                                                                  - 5.ročník - školní kolo
  •                                                                                    - okresní kolo

                                                           

 

 

 

Školní rok 2009/10

                                                         - Klokánek (4.-5.třída)

                                                         - Benjamin (6.-7.třída)

                                                         - Kadet (8.-9.třída)    

Tato stránka je vytištěna z webu www.zsdetmarovice.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.