ZÁKLADNÍ ŠKOLA • Výchovný poradce

Výchovný poradce

Základní informace k přihláškám - shrnutí

Vzor vyplněné přihlášky na  SŠ  zde

Základní informace k odvolání - zde

Vzor odvolání - zde

Další informace k přihláškám na SŠ - ze stránek Cermatu,  ze stránek MŠMT a ze stránek MSK

Za řádné vyplnění, zajištění všech požadovaných dokladů k přihlášce (např. potvrzení zdravotní způsobilosti) a včasné podání plně odpovídá zákonný zástupce žáka.

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s přihláškou Vám nabízím aktivní spolupráci a poradenskou činnost.

Tel. 596550164 , email: staskova@zsdetmarovice.cz  nebo osobně v kanceláři zástupce ředitele

Mgr. Monika Stašková

výchovný poradce

Přihlášky na SŠ

Přihlášky na střední školy vydává žákům naše škola po pololetním vysvědčení (není tedy třeba přihlášky dopředu vyplňovat) na informativní schůzce v únoru 2020 (termín bude upřesněn v lednu 2020) .

Zájemci o studium na středních školách s talentovou zkouškou dostanou přihlášky v průběhu měsíce listopadu, musí se o ně však přihlásit. Důrazně žádáme všechny žáky i jejich rodiče, aby zkontrolovali správnost všech údajů v systému bakaláři – zejména kontaktní informace!

Termín podání přihlášky do oborů vzdělávání s talentovou zkouškou je do 30.11.2019.

Talentové zkoušky se konají:

• do oborů maturitních i s vyučením ze skupiny 82 Umění a užité umění, např. obor s maturitní zkouškou Užitá malba, obor s vyučením Umělecký kovář a zámečník, pasíř
  • do oborů konzervatoří, např. obor Hudba
  • do 4, 6 a 8letých oborů Gymnázium se sportovní přípravou - v tomto případě tě čeká také povinná jednotná přijímací zkouška, proto si přečti o podmínkách k přijetí samostatnou kapitolu.

Prosím zákonné zástupce žáků 9.tříd, pokud Vaše dítě chce studovat obor vzdělávání s talentovou zkouškou, ať tuto informaci sdělí výchovnému poradci a vystaví se příhlášku ke studiu.

Důležité termíny pro přijímací řízení ve šk. roce 2019/2020

Užitečné webové adresy | 08.10.2019 | zobr: 1767x

Seznam užitečných webových adres,které mohou pomoci při výběru střední školy

Konzultační hodiny a kontak:

Mgr. Monika Stašková

úterý 10,45 - 11,30 hod,  14,00 - 16,00 hod. /po předchozí domluvě/