ZÁKLADNÍ ŠKOLA • Výchovný poradce

Výchovný poradce

Přihlášky na SŠ

Přihlášky na střední školy vydává žákům naše škola po pololetním vysvědčení (není tedy třeba přihlášky dopředu vyplňovat) na informativní schůzce v únoru 2020 (termín bude upřesněn v lednu 2020) .

Zájemci o studium na středních školách s talentovou zkouškou dostanou přihlášky v průběhu měsíce listopadu, musí se o ně však přihlásit. Důrazně žádáme všechny žáky i jejich rodiče, aby zkontrolovali správnost všech údajů v systému bakaláři – zejména kontaktní informace!

Termín podání přihlášky do oborů vzdělávání s talentovou zkouškou je do 30.11.2019.

Talentové zkoušky se konají:

• do oborů maturitních i s vyučením ze skupiny 82 Umění a užité umění, např. obor s maturitní zkouškou Užitá malba, obor s vyučením Umělecký kovář a zámečník, pasíř
  • do oborů konzervatoří, např. obor Hudba
  • do 4, 6 a 8letých oborů Gymnázium se sportovní přípravou - v tomto případě tě čeká také povinná jednotná přijímací zkouška, proto si přečti o podmínkách k přijetí samostatnou kapitolu.

Prosím zákonné zástupce žáků 9.tříd, pokud Vaše dítě chce studovat obor vzdělávání s talentovou zkouškou, ať tuto informaci sdělí výchovnému poradci a vystaví se příhlášku ke studiu.

Důležité termíny pro přijímací řízení ve šk. roce 2019/2020

Užitečné webové adresy | 08.10.2019 | zobr: 1715x

Seznam užitečných webových adres,které mohou pomoci při výběru střední školy

Konzultační hodiny a kontak:

Mgr. Monika Stašková

úterý 10,45 - 11,30 hod,  14,00 - 16,00 hod. /po předchozí domluvě/

email: staskova@zsdetmarovice.cz

tel.:  596550164

.

Mgr. Hana Steberová:

středa 8,45 -10,30  a dle telefonické nebo osobní domluvy

email: steberova@zsdetmarovice.cz